Beşiktaş taş gibi

Oyuncuların idmandaki hırsı görenlere maşallah dedirtiyor. Tekmeye kafa uzatan siyah-beyazlı takımın çalışmasında kemik sesleri yükseliyor. Antrenmanları yakı

Beşiktaş taş gibi 11 Eyl 2019 20:42 209 Okunma

Sezona istediği gibi başlayamasa da Rizespor ile oynanan karşılaşmada oyun anlamında iyi sinyaller veren , gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor. Gazişehir Gaziantep maçı hazırlıklarına dün sabah yaptığı idmanla devam eden siyah-beyazlılarda oyuncuların müthiş performansı dikkatlerden kaçmadı.

HERKES ÇOK MEMNUN
1.5 saat süren çalışmada, kaleciden forvet mevkiine kadar oldukça hırslı çalışan futbolcular teknik heyetin takdirini kazandı. Teknik direktör da antrenmanda oyuncuları yakından takip edip zaman zaman bire bir uyarılarda bulundu. İşte Beşiktaş'ın dünkü idmanın panoraması:

ŞUT ÇALIŞTILAR
Öte yandan antrenman, sahada yapılan ısınma koşuları, istasyon koşuları ve streching çalışması ile başladı. Ardından denge, kuvvet çalışması, 5'e 2 idmanı, dar alanda oyun kontrol pas çalışması ve pas şut denemeleri yapıldı. İdman, yarım sahada yapılan çift kale maç ve şut çalışması ile sona erdi. Milli takımlarda olan futbolcular ile salonda çalışan ve antrenmana katılmadı.

Yenilerden Mohamed Elneny de takıma adapte olmaya başladı. Mısırlı yıldız hırslı görüntüsü ile dikkat çekti.

Sakatlığının ardından sahalara dönen ihtiyar dilekanlı Atiba, her zamanki gibi disiplinden taviz vermiyor.

Dayanıklılık ve hız idmanında oyuncuların performansı beğeni topladı. Eşli idmanlar sırasında oyuncular kendi mevkidaşları ile eşleşti.

Dönüşü dört gözle beklenen da sahaya çıktı. Golcü oyuncu fizyoterapist eşliğinde düz koşu yaptı.

Kaleciler Karius ve Utku ise idmanın yıldızıydı. İki file bekçisi de spektaküler kurtarışlarla objektifleri ağlattı

Yorumlar